KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 14886251
nr 1488 6251
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färgkrita, "Trädgårdsbild". Signerad, daterad 1961, bladets mått: 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 45x52 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:31:07
1/9 21:26:31